BAZA NAUTICA W STARIM GRADZIE NA HVARZE

Baza nurkowa Nautica działa w Chorwacji od 1998 roku. Od 2004 roku prowadzimy bazę w kompleksie hotelowym Helios, nad brzegiem Zalewu Starogradskiego.

W głównym pomieszczeniu centrum urządzone jest biuro i sala wykładowa ze sprzętem audiowizualnym. Bezpośrednio nad wodą znajduje się sprężarkownia i magazyn butli. Z tego miejsca wypływają łodzie na nurkowania turystyczne. Tutaj rozpoczynają swoje zajęcia grupy kursowe. Łagodnie opadające dno i urozmaicone ukształtowanie zatoki stanowią doskonałe miejsce prowadzenia pierwszych zajęć na podstawowych kursach nurkowania. Osoby nie nurkujące, opalając się, mogą obserwować podwodne poczynania swoich bliskich. Przed bazą znajduje się rozległy taras z kącikiem internetowym (free wi-fi).

 

Zapraszamy szczególnie gorąco rodziny z dziećmi a także rodzinne grupy nurkowe.

 

Wyposażenie bazy: 100 butli: 12, 15, 10, 8 litrowe, 50 kompletów sprzętu nurkowego (firm SCUBAPRO, EQUES), kompresor TAURUS (wydatek 400l/min), łódź nurkową 12,5 metrowa „Veritas” dla 20 nurków, pomoce audiowizualne, cyfrowy aparat z obudową do zdjęć podwodnych i sprzęt do nurkowań technicznych.

Oferujemy zakwaterowanie w prywatnych apartamentach, lub w kompleksie hotelowym Helios lub z wyżywieniem lub bez. Oferowane przez nas kwatery w Starim Gradzie znajdują się od 100 do 500 metrów od bazy nurkowej Stari Grad.

 

Dla dzieci towarzyszących rodzicom w podróży miasteczko Stari Grad oferuje sporo atrakcji: ogródki jordanowskie, zjeżdżalnie do wody, huśtawki, korty tenisowe, boiska do gry. Dzieciaki doskonale czują się na tarasie przy naszej bazie, gdzie można wylegiwać się na hamakach i spędzać wesoło czas z rówieśnikami. W okresie wakacyjnym przyjeżdża do nas bardzo dużo rodzin nawet z dziećmi młodszymi. Dzieci już od 8 roku życia mogą uczestniczyć w bardzo interesujących dla nich programach nurkowych, a od 10 roku życia w juniorskich kursach nurkowania. Baza dysponuje pełną rozmiarówką sprzętu – również dostosowanego dla dzieci!

 

Zapraszamy na kursy nurkowania po polsku. Baza nurkowa Nautica Stari Grad jest najlepszym i dostosowanym do szkoleń nurkowych miejscem. Łagodne zejście do wody po schodach, łagodnie opadające, piszczyste dno, platformy szkoleniowe, wszystko to sprawi, że kurs nurkowania od podstaw będzie czystą przyjemnością. Szkolenia w centrum prowadzą polscy instruktorzy, a nurkowania turystyczne polscy przewodnicy nurkowi.


Godziny otwarcia bazy

Działamy codziennie od godziny 8:00 do godziny 18:00.

Na nurkowania z łodzi, wypływamy codziennie od niedzieli do piątku. Sobota jest dniem organizacyjnym, podczas którego jest przyjazd i kwaterowanie Gości. Co najmniej raz w tygodniu organizowane jest nurkowanie nocne z brzegu lub łodzi. W każdą środę zapraszamy nurków i osoby towarzyszące na Fish Piknik, na który płyniemy łodzią.


Nurkowanie od podstaw dla dzieci 8-15 lat.

Na specjalnie przygotowane programy nurkowe zapraszamy dzieci w wieku od lat 8-10. Na Kurs Junior Open Water Diver zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 10-15 lat. Kursy i programy nurkowe odbywają się w całości lub rozpoczynają się z brzegu, tuż przy naszej bazie.


Zniżki, zniżki, zniżki !

Zniżka dla juniorów – 20 % zniżki na podstawowy kurs nurkowania (Open Water Diver) dla młodzieży do 14 urodzin w okresie od 01 lipca do 31 sierpnia 2018 w bazie Stari Grad na wyspie Hvar. Zniżka nie dotyczy materiałów szkoleniowych i certyfikatu. Zniżka dla stałych Klientów – 5% zniżki na programy nurkowe i wypożyczony sprzęt dla Klientów Nautica. Dla rodzin i grup – 5% zniżki na programy nurkowe i wypożyczany sprzęt dla każdej osoby w grupie powyżej 6 osób. UWAGA: zniżki nie sumują się.


Fish piknik w każdą środę.

X
X
X
X
X
X
X
X